Ubytování | Studentské apartmány Brno

O studentských apartmánech

Studentské apartmány jsou umístěny V Brně, na ulici Pompova 30a/32 ve dvou sousedících rodinných domech. Areál leží u parku, v klidné zástavbě rodinných domků a menších bytových domů. Budovy byly zrekonstruovány pro potřeby klidného a příjemného bydlení jednotlivců či dvojic a celkově nabízí 19 pokojů. Kolem domů je možné pohodlně zaparkovat, v blízkosti se nachází několik restaurací, okolí je protkané množstvím cyklostezek. Zastávky MHD jsou od apartmánů vzdáleny několik minut chůze, od centra města apartmány dělí tři stanice tramvaje. Domy jsou obehnány společnou zahradou se zastřešenou pergolou, grilem a trávníkem; ve dvoře je umístěná druhá pergola pro nerušené venkovní posezení a stojany na kola. Vnitřek objektu je nekuřácký.

Obyvatelé apartmánů jsou nejčastěji mladí lidé žijící samostatně nebo mladé páry. Mezi naše hosty se řadí studenti, čerství absolventi hledající v Brně první pracovní zkušenosti, samostatně žijící pracovníci, kteří v Brně získali dočasnou pracovní pozici, mladé páry hledající v Brně své první štěstí.

Areál sestává ze dvou domů se společným vchodem, zahradou a dvorem. K internetu je připojen dvěma nezávislými datovými přípojkami o kapacitě 240/24Mbps, celý prostor je pokrytý WIFI (včetně zahrady a dvora). Každý pokoj je uzamykatelný a má vlastní ledničku s mrazákem. Pokoje jsou kompletně vybaveny a zařízeny, všechny mají nadstandardní množství skříní a polic, vlastní botník, jsou osvětleny LED osvětlením, mají komfortní postele z masivu a obložkové dveře.

S ohledem na maximální bezpečí ubytovaných jsou ve všech pokojích a chodbách požární čidla a hasicí přístroje. V plně vybavených kuchyňkách jsou připraveny mikrovlnky a indukční varné desky tak, aby jejich používání bylo bezpečné a komfortní. Koupelny jsou osazeny moderní sanitární technikou, závěsnými záchody, některé podomítkovými, jiné termostatickými bateriemi. V zabezpečeném dvoře jsou vedle pergoly s posezením k dispozici také stojany na kola. V ceně nájemného je veškeré vybavení, inkaso a internet. Okolí obou domů, společná chodba, přilehlá zahrada a dvůr jsou hlídané kamerovým systémem, který přispívá k maximálnímu bezpečí a klidu všech bydlících.

Budova Pompova 30a – pokoje A-F

V budově Pompova 30a jsme připravili 6 pokojů (A-F). Pokoje Amsterdam a Boston v přízemí sdílí společnou koupelnu a kuchyňku v hale domu. Pokoj Chicago v přízemí je situován do dvora a jako jediný pokoj v celém areálu má vlastní koupelnu i kuchyňku, nabízí tedy 100% soukromí. Pokoje Dallas, El Paso a Florencie jsou situované v prvním patře, celkem je zde ubytováno 5-6 osob. Tyto tři apartmány sdílí společnou kuchyňku a jako jediné pokoje v areálu mají k dispozici myčku nádobí, na patře je jedna koupelna s WC a druhé samostatné WC. Pokoj Florencie je osazen soukromou klimatizací a je největší v domě, mohou zde bydlet 2-3 hosté. Všechny 3 koupelny v této budově mají okno, jsou tedy velmi vzdušné a prosvětlené, navíc jsou vybavené termostatickými bateriemi. Vytápění v tomto domě zajišťuje tepelné čerpadlo ze sousední budovy, ve všech pokojích jsou pod okny radiátory.

Budova Pompova 32 – pokoje G-S

Sousední dům Pompova 32 prošel rozsáhlejší rekonstrukcí. Je zde připraveno 13 pokojů (7 pro jednotlivce, 6 pro dvojice). Celý dům je vytápěn tepelným čerpadlem s celoplošným podlahovým topením. Všechny místnosti jsou trvale nuceně větrané moderní rekuperací s entalpickým výměníkem. Tato technologie v pokojích udržuje příjemné klima, filtruje pyly a udržuje stabilní vlhkost, což ocení hlavně alergici. Každý pokoj má kromě požárního čidla také vlastní alarm, který jeho nájemník ovládá přes mobilní aplikaci. Na pokojích je k dispozici příjem digitální TV, za příplatek si může ubytovaný pořídit kabelovku od UPC. Koupelny jsou vybavené podomítkovými bateriemi, závěsnými záchody a sprchovými kouty. V kuchyních mají bydlící k dispozici kompletní vybavení, mikrovlnnou troubu a indukční varnou desku. V prádelně na chodbě je připravená dvojice praček, sušáky prádla jsou součástí každého pokoje a jeden společný venkovní je také na dvoře. Vnitřní prostory domu jsou prosvětlené množstvím střešních světlíků. Specialitou tohoto domu je pokoj Neapol, který má místo klasických oken dvojici velkých střešních světlíků, které z tohoto pokoje dělají nejprosvětlenější apartmán v areálu a nabízí spánek přímo pod oblohou plnou hvězd.

Všechny pokoje jsou vybavené tak, aby bydlícím stačilo přinést vlastní lůžkoviny, hygienické potřeby a oblečení. Vše ostatní je k dispozici v ceně bydlení.Aktuální obsazenost pokojů

Pokoj Velikost Stav / cena pokoje
Amsterdam 1 bydlící obsazeno
Boston 2 bydlící - samostatně obsazeno
Chicago 2 bydlící - pár obsazeno
Dallas 1 bydlící obsazeno
El Paso 2 bydlící - samostatně 7000 Kč za osobu / měsíc
Florencie 2-3 bydlící - samostatně obsazeno
Glasgow 1 bydlící obsazeno
Honolulu 2 bydlící - samostatně obsazeno
Istanbul 2 bydlící - pár obsazeno
Jakarta 1 bydlící obsazeno
Káhira 1 bydlící obsazeno
Londýn 2 bydlící - pár 6000 Kč za osobu / měsíc
Moskva 1 bydlící obsazeno
Neapol 2 bydlící - samostatně obsazeno
Oklahoma 2 bydlící - pár obsazeno
Praha 1 bydlící obsazeno
Quebec 2 bydlící - samostatně obsazeno
Riga 1 bydlící obsazeno
Sydney 1 bydlící obsazeno


Proč bydlet u nás

  • Internet od UPC ve všech pokojích
  • Parkování k dispozici
  • Vlastní poštovní schránka
  • Nekuřácký objekt
  • Drobní domácí mazlíčci vítáni
  • Zázemí pro cyklisty
  • Cizinci u nás mohou mít přechodný pobyt
  • Pokoje s vlastním alarmem
  • Ekologické vytápění tepelným čerpadlem
  • Pokoje s rekuperací

Spolehliví spolubydlící

Po všech bydlících požadujeme čistý výpis z rejstříku trestů a pojistku odpovědnosti z občanského života. Můžete se tak spolehnout na dobré a přátelské sousedské vztahy.

Detaily zpříjemňující bydlení

Na každém vybavení je označeno, ke kterému pokoji patří. Není tedy potřeba diskutovat se spolubydlícími, kdo má který botník a čí je zapomenutý sušák na dvoře.


Sprchové kouty jsou osazeny termostatickými nebo podomítkovými bateriemi pro požitek z osobní hygieny.


Postele z masivu jsou vybaveny komfortní matrací s pratelným potahem. Není potřeba řešit, kdo tu bydlel před vámi.


Kuchyňky jsou osazeny výhradně indukčními varnými deskami, což je nejen úsporné a velmi praktické, ale hlavně bezpečné.


Na všech pokojích je dostatek elektrických zásuvek a kromě WIFI také možnost připojit se k internetu kabelem.


Je příjemné, moci si kdykoli vytáhnout studené pivo z vlastní ledničky na pokoji. A jak přenést potraviny z ledničky do kuchyňky? Na každém pokoji je velký podnos.


Součástí pohodlného bydlení je obsáhlý manuál s příručkami ke spotřebičům a s podrobnými pokyny k řešení všech možných situací. Není potřeba se bát, že v případě potíží s bydlením zůstanete bezradní.


Všechny pokoje G-S mají nad postelí poličku na odložení mobilu a zásuvku pro noční nabíjení


Pokoje G-S mají na také míru zvýšené postele tak, aby se pod ně vešel například velký kufr. Cokoli do výšky 30cm pod postel bezpečně a neviditelně uložíte.